Lekkoatletyczne Grand Prix Sieradz

LGP Sieradza – informacje

W celu sprawnego przeprowadzenia naszych lekkoatletycznych zawodów bardzo prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi informacjami.

  1. Biuro Zawodów czynne będzie od godziny 9.00 – bardzo prosimy zawodników Szkół Podstawowych o jak najszybsze dostarczanie oświadczeń od rodziców, gdyż pierwsze konkurencje startują już o godzinie 10.00, a bez dostarczonego i podpisanego przez rodzica lub opiekuna oświadczenia zawodnik nie będzie dopuszczony do startu.
  2. Zawodnicy zostali podzieleni na grupy. Na końcu będzie plik, gdzie będzie można poznać swoją grupę oraz dokładny czas startu. Godziny startów nieznacznie się zmieniły, dlatego prosimy o zapoznanie się z harmonogramem umieszczonym w nowym regulaminie zawodów.
  3. Zawodnicy przed wejściem na płytę boiska oraz startem w danej konkurencji muszą obowiązkowo zdezynfekować ręce. Dodatkowo zawodnicy wchodzący na płytę boiska muszą posiadać maseczki ochronne, które będzie można zdjąć dopiero przed startem w konkurencji.
  4. Wejście na płytę boiska oraz wyjście z niej będzie w różnych miejscach tak żeby nie było możliwości mijania się zawodników. Bardzo prosimy o słuchanie komunikatów wydawanych przez spikera oraz służby porządkowe.
  5. Również na trybunach zachowany będzie reżim sanitarny – przed wejściem obowiązkowa dezynfekcja rąk oraz wyjście z drugiej strony trybun.
  6. Ze względu na sytuację epidemiologiczną bardzo prosimy o zachowywanie rozsądku, bezpiecznej odległości oraz noszenie na całym obiekcie maseczek ochronnych, szczególnie jeżeli mamy kontakt z drugą osobą.
  7. Jeżeli w ostatnim czasie mieliśmy kontakt z osobą chorą lub sami mieliśmy jakiekolwiek objawy choroby bardzo prosimy zostać w domu i nie przychodzić na stadion. Bądźmy odpowiedzialni!

Załączniki

DO ZOBACZENIA